Výstava VŠUDE DOBŘE, DOMA NEJLÍP
Srdečně Vás zveme na výstavu na téma VŠUDE DOBŘE, DOMA NEJLÍP, která bude probíhat v knihovně v Orlíku nad VLtavou (budova obecního úřadu)
Výtvarně - literární projekt pokřtěný Olgou Černou, autorkou knihy To je Praha, která se pro nás stala inspirací
Vernisáž je 6. května 2026 od 16:00
Jak vidí Orlík žáci ZŠ Orlík nad Vltavou a jak by ho rádi představili vám.
Poté bude výstava volně přístupnáv běžné otevírací době knihovny
- každou středu 15 -18 hod
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
29. 4. 2026 11:16
Datum poslední aktualizace:
29. 4. 2026 11:23
Autor:
Správce Webu